Podcast Romana Křížová založila několik firem, zabývá se obchodováním na burze a je spolumajitelkou a marketingovou ředitelkou rodinné firmy HandyBot. Ale především je zakladatelkou a výkonnou ředitelkou společnosti Business Friends. Franšíza Business Friends je nejrychleji rostoucím konceptem networkingových podnikatelských klubů u nás a ambice Romany rozhodně nekončí na hranicích České republiky.

V rozhovoru jsme si povídali mj. o tom, co může skutečně dobrý networking přinést, jaký je jeho potenciál v oblasti vzdělávání, ale také o tom, jací jsou dnešní mladí podnikatelé. Protože jedním z posledních Romaniných projektů jsou kluby juniorních podnikatelů ve věku od 18 do 26 let.

Všechny epizody podcastu najdete na jeho webu www.orozvoji.cz nebo na všech standardních podcastových platformách (Apple / Google / Spotify), kde se můžete přihlásit k pravidelnému odběru.

A pokud by Vás zajímal koncept podnikatelských klubů Business Friends, napište nám na info@zkusenostniuceni.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na tomto webu. Rádi pro Vás zajistíme pozvánku na některé ze setkání, kde můžete zdarma “ochutnat”.