O společnosti

Náš příběh

„Nedělat více, než je průměr, znamená udržovat průměr nízko.“

PJK-kurzCentrum zkušenostního učení existovalo jako idea mnoho let před svým formálním vznikem. Idea, která směřovala k podpoře maximálně efektivního využívání přirozeného způsobu učení a rozvoje v oblasti firemního vzdělávání a personálního řízení.

Na začátku roku 2014 získala tato idea i formální podobu, když Pavel Janoušek založil po více, než 13 letech práce v oboru, spolu se svou manželkou Vilmou společnost se stejným názvem. Společnost, která svou činností logicky navazuje na úspěšnou lektorskou a poradenskou praxi svých zakladatelů. Společnost, která si za svůj hlavní cíl klade důsledné využívání principů zkušenostního učení a reflektivní praxe v oblasti rozvoje zaměstnanců a managementu organizací.

Produkty a služby společnosti pro naše zákazníky připravujeme s nejvyšší péčí a odpovědností za výsledky naší práce. Při práci pro naše klienty maximálně využíváme naše interní znalosti a zkušenosti, netváříme se ale, že umíme všechno. Spolupracujeme se špičkovými lektory, konzultanty a kouči, které zveme k účasti na jednotlivých rozvojových projektech v závislosti na tématu a rozsahu zakázky. Pro každou zakázku tak hledáme to nejvhodnější řešení aktuálních požadavků. Krátké představení našich nejčastějších spolupracovníků můžete najít zde…

Jsme připraveni Vám poskytnout širokou škálu služeb od tréninků připravených „na míru“, přes originální rozvojové produkty a business simulace, až po vysoce kvalitní diagnostické nástroje a HR poradenství.

PARTNERSTVÍ

Snažíme se být více, než pouhými dodavateli, partnerství s klientem je pro nás zásadní. Společný úspěch stavíme na otevřené výměně názorů a sdílené odpovědnosti.

ODBORNOST

Neustále prohlubujeme svou odbornost a pracujeme na svém vzdělání. Pro spolupráci na zakázkách vyhledáváme takové partnery, za jejichž kvality se můžeme osobně zaručit.

RESPEKT

Respektujeme originalitu, výjimečnost a specifika našich klientů a věříme, že každý má právo na vlastní pohled. K jednomu cíli může vést více cest a stojí za to je zkoušet.

INTEGRITA

Postupy a nástroje, o kterých hovoříme s našimi klienty, sami používáme a věříme jim. Nejsme pouhými interpretátory manažerských příruček a snadných řešení.

Investice do vlastního vzdělávání a permanentní snahu o maximální odbornost považujeme za velmi důležité.
Zde najdete některé z našich certifikací:

Chcete se o nás dozvědět víc?

Domluvte si s námi schůzku, rádi za Vámi přijedeme.