Náš tým

Vedení společnosti:3d-men-kruh_leader-small

PJK-foto-týmIng. Pavel JANOUŠEK

majitel a jednatel společnosti, facilitátor, lektor, kouč

Motto: „Nejlepší teorií je zdravý selský rozum.“

  

Více o Pavlovi...

S klienty pracuji především na tématech z oblasti manažerských dovedností, rozvoje týmů a leadershipu. Nezanedbatelnou částí mých aktivit je však také spolupráce s obchodníky na posilování jejich sociálních dovedností, schopnosti nedirektivního ovlivňování a budování dlouhodobých obchodních vztahů.

Specializuji se na programy založené na zkušenostním učení, business simulace a využívání reflektivní praxe. Tyto principy využívám rovněž při přípravě zážitkových kurzů teambuildingového zaměření. Jsem spoluautorem exkluzivního rozvojového produktu „Manažerský simulátor™“.

Vycházím z předpokladu, že jedním z klíčů k úspěchu při plánování a realizaci osobního rozvoje je vysoká míra uvědomění, která poskytuje dostatečnou možnost volby kontrolované akce. Ve své práci proto využívám eklektického přístupu zahrnující prvky Gestalt psychologie, kognitivně behaviorální terapie, Inner Game a dalších.

K mým klientům patří převážně velké a střední společnosti z oblasti výroby, obchodu i služeb. Jako lektor, kouč a konzultant jsem vedl nebo se podílel na vedení rozvojových programů např. pro společnosti AB Facility a.s., Český Aeroholding a.s., Skupina ČEZ, Dopravní podnik hl. m. Prahy, DPD CZ, Pražská teplárenská, Smurfit Kappa Czech s.r.o., Česká Pojišťovna a.s., GE Money Bank a.s., ČSOB a.s., ČSOB leasing a.s., ArcelorMittal Ostrava a.s., DEK a.s., Siemens s.r.o., T-Mobile, Vodafone a řadu jiných.

Kromě dále uváděného odborného vzdělání jsem absolventem technické vysoké školy (FSv ČVUT) a z předcházející praxe mám zkušenosti s vedením pracovních týmů, projektů i výkonným řízením společnosti. Ve volném čase mě můžete často zastihnout na golfovém hřišti nebo s GPS v ruce při geocachingu.

Odborné vzdělání a certifikace:

 • Inner Game Coach Practitioner – roční výcvik pod vedením Timothy W. Gallweye (The Inner Game International School)
 • Golden Profiler of Personality – akreditace pro diagnostiku osobnostního typu na bázi MBTI (Hogrefe Testcentrum)
 • Hogan Assessment – certifikace k Hoganovým psychodiagnostickým metodám HPI, HDS a MVPI (Assessmnet Systems)
 • BELBIN© Team Role Accreditation – mezinárodní certifikace k využívání expertního diagnostického nástroje týmových rolí Belbin e-Interplace (Belbin Associates, UK)
 • Eagle´s Flight Facilitator – certifikace facilitátora experimentů Eagle´s Flight (www.eaglesflight.com)
 • Gestalt přístup v pracovním a osobním kontextu – dvouletý sebezkušenostní výcvik (IVGT)
 • Leadership and Management Coaching – trénink vedený Johnem Whitmorem (Performance Consultants Ltd.)

Chcete vědět víc?

E-mail: janousek@zkusenostniuceni.cz

Zobrazit profil uživatele Pavel Janousek na LinkedIn Zobrazit profil uživatele Pavel Janoušek

VJK-foto-týmPhDr. Vilma JANOUŠKOVÁ

jednatel společnosti, konzultant, lektor, kouč

Motto: „Když hraješ sám proti sobě, obvykle i sám sebe porazíš.“  

Více o Vilmě...

Od roku 2001 působím v oblasti HR, ať už jako zaměstnanec nebo externí spolupracovník, a to zejména jako trenér a specialista rozvoje zaměstnanců, dále jako HR konzultant pro personální procesy, facilitátor řešitelských workshopů a recruitment specialista při náboru a výběru zaměstnanců, včetně vedení pohovorů a realizace assessment/development center.

Ve své práci vycházím z teorie, že každý člověk má všechny zdroje, které potřebuje pro vědomou změnu svého chování a že je potřebuje jen najít, pojmenovat a naučit se je využívat. Nejčastěji čerpám z poznatků NLP, Gestaltu, systemiky a na řešení zaměřených přístupů, a také ze svých vlastních praktických zkušeností. Věřím, že vědomé zkušenostní učení je cesta efektivního rozvoje lidí.

Portfolio mých klientů je různorodé, od malých firem až po nadnárodní společnosti. Mám zkušenosti z oblasti telekomunikací, finančnictví, státní správy, retailu a výrobních firem. Jako lektor, kouč a konzultant jsem pracovala např. pro Vodafone, Citibank, Eurovia, Billa, Česká pošta, Kaufland, ČEZ, Česká správa sociálního zabezpečení, Magistrát města Brna, ING, JLV, Christ CarWash, Hochtief, Linde Gas a další.

Jsem absolventkou Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, obor Andragogika a personální řízení. V tomto oboru jsem také úspěšně obhájila svou rigorózní práci na téma „Zkušenostní učení v prostředí firemního rozvoje a vzdělávaní“. Z minulého pracovního uplatnění mám zkušenosti s vedením lidí, projektů a také se zákaznickým servisem.

Odborné vzdělání a certifikace:

 • Psychoterapeutický výcvik ve strategické a systemické komunikační a kooperační psychoterapii – 4letý (800h) výcvik (HERMES GROUP)
 • Kompletní krizová intervence po telefonu a tváří v tvář – 150 hodin
 • Certifikační kurzy pro diagnostické metody pro personalistiku a poradenství (Testcentrum)
 • Train the Trainer Training – 40 hodin (REWE, Wienn)
 • Facilitace skupinových procesů – roční (102 hodin) skupinový výcvik (IPOP, akreditace MŠMT a MPSV)
 • Certified NLP practitioner – výcvik (152h) vedený Nickem Evansem (INLPTA, Koučink Akademie)
 • Gestalt přístup v pracovním a osobním kontextu – dvouletý (130h) sebezkušenostní výcvik (IVGT)
 • Práce se stresem – program (60h) Celoživotního vzdělávání (FF UK)

Chcete vědět víc?

E-mail: janouskova@zkusenostniuceni.cz

Zobrazit profil uživatele Vilma Janouskova na LinkedIn Zobrazit profil uživatele Vilma Janoušková

Stálí spolupracovníci:

Mgr. Daniela KOLOMAZNÍKOVÁ, MBA - konzultant, lektor, kouč a terapeut

Daniela je konzultantkou s širokým záběrem. Zaměřuje se na nalézání efektivních řešení, která vždy zahrnují výraznou individualizaci pro potřeby daného člověka nebo instituce. Věří, že pouze taková řešení mají šanci fungovat z dlouhodobého hlediska.

Své odborné znalosti, které získala v rámci studia psychologie a sociální a kulturní antropologie, spolu s praktickými poznatky z oblasti výběru, motivace a strategického vedení lidí, využívá především v programech zaměřených na komplexní rozvoj jednotlivců a institucí, zvyšování efektivity a výkonnosti  a profesionální přístupu k interním a externím zákazníkům. Její specializací jsou témata jako time management, management a motivace, profesionální komunikace a prodej, zákaznický přístup, asertivita a stress management.

Portfolio jejích klientů je velmi různorodé, od jednotlivců, přes malé a střední firmy, městské úřady a školy až po nadnárodní společnosti. Má zkušenosti z mnoha oblastí podnikání. Provozuje psychoterapeutickou poradnu v Brně (www.kdojsi.cz) a Praze (www.psychoterapeuti-praha.cz) a je majitelkou vzdělávací společnosti Global Management Studio s.r.o.

K nejvýznamnějším klientům, pro které Daniela v minulosti pracovala, patří např.: ABB, Baumax, Boiron, Cembrit, CocaCola, Edenred, desítky škol a městských úřadů a další.

. 
Zobrazit profil uživatele Daniela Kraydlova na LinkedIn Zobrazit profil uživatele Daniela Kraydlová

Mgr. Petra STRNADOVÁ - konzultant, lektor

Petra---finalPetra je entuziastickou lektorkou, která dokáže při své práci rychle navázat kontakt se svými posluchači a získat jejich důvěru.

Své odborné znalosti, které získala v rámci studia andragogiky spolu s praktickými poznatky z oblasti vedení lidí, využívá především v programech zaměřených na komplexní rozvoj, zvyšování efektivity a profesionální přístupu k interním a externím zákazníkům. Její specializací jsou témata jako profesionální komunikace a prodej, zákaznický přístup, asertivita, prezentační a lektorské dovednosti.

Portfolio jejích klientů je velmi různorodé, od nadnárodních společností po středně velké firmy. Má zkušenosti z oblasti IT/Telco, bankovnictví, výrobních firem, státní správy i prostředí neziskových organizací.

Mezi Petřiny nejvýznamnější klienty patří: AXA, Citibank, Český Aeroholding, České aerolinie, Essox, ING Bank., Krajská hospodářská komora KK, PILSEN STEEL, Tyflocentrum, Telefónica.

. 
Zobrazit profil uživatele Petra Strnadova na LinkedIn Zobrazit profil uživatele Petra Strnadová

PhDr. ThMgr. Daniel ŠTROBL - konzultant, psycholog, lektor

Dan---finalDan je zkušeným psychologem, který v letech 2000 – 2008 pracoval pro Armádu České republiky. Zabýval se zde zejména psychodiagnostikou, HR, výběrem personálu a vyššího managementu, chováním lidí v krizových situacích, krizovým managementem a rozhodovacími procesy při nadměrném vystavení stresu a psychické zátěži.

Od roku 2008, kdy ukončil aktivní činnost v armádě, působí jako konzultant, lektor a kouč v oblasti firemního rozvoje, vede tréninky v oblastech sociálních a manažerských dovedností, koučuje. Mimo jiné také organizoval, resp. osobně vedl řadu Assessment a Development center, ať už jako hodnotitel či jako psychodiagnostik.

Má bohaté zkušenosti z práce pro velké organizace a své názory a příspěvky rovněž pravidelně publikuje v celoplošných médiích (MF Dnes, Lidové noviny, Reflex, Česká televize, Český rozhlas).

Jeho služby v posledních letech využily např. společnosti Škoda Praha Invest, Hyundai ČR, ČEZ, Billa, Kaufland, GE Money, Česká pošta nebo FoxCon.

Mgr. Vanda ŠMOLÍKOVÁ - konzultant, lektor

Vanda je lektorka, která svým nadšením a zároveň praktickým přístupem dokáže strhnout své posluchače k aktivitě. Její školení jsou postavená nejen na teoretických základech, ale především na konkrétních zkušenostech všech zúčastněných. S klienty se snaží pracovat vždy tak, aby si ze setkání odnesli to, co ve svých životech mohou nadále uplatnit.

Profesně je Vanda vystudovaný andragog, dlouhodobě se věnuje výběru a hodnocení zaměstnanců a prošla si také praxí obchodníka. Své tréninky zaměřuje například na prodejní a komunikační dovednosti, ale také na oblast seberozvoje (stress management, time management, work life balance aj.). Připravuje a vede rovněž školení personalistů a vedoucích pracovníků v oblasti recruitmentu a pomáhá firmám optimalizovat jejich náborové procesy.

Portfolio jejích klientů je velmi různorodé, od malých přes střední až po velké organizace z řad obchodních firem, finančních institucí nebo výroby či státní správy.

Mezi její nejvýznamnější klienty patří: Českomoravská stavební spořitelna a.s., ČD Telematika a.s.,Valeo Autoklimatizace k.s., Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje, T-SHIRTS 4U s.r.o., aj.

. 
Zobrazit profil uživatele Vanda Smolikova na LinkedIn Zobrazit profil uživatele Vanda Šmolíková

Ing. Petr BERÁNEK - konzultant, lektor

Petr BeránekPetr je lektorem s mnohaletými zkušenostmi především v oblasti managementu společností a podnikových financí. Při rozvoji svých klientů uplatňuje jak své odborné znalosti, tak pohled praktika, který dokáže informace a diskutované problémy zformulovat do jasných a srozumitelných závěrů.

Jeho odborné znalosti vycházejí jednak ze studia oborů Bankovní management a Finance, ale také z mnohaleté praxe v pozicích ředitele společnosti, finančního ředitele či ředitele prodeje. Ve své lektorské praxi se zaměřuje především na oblast managementu a řízení prodeje, zajímá se rovněž o téma komunikace jako motivačního nástroje a základní součásti firemní kultury.

Je specialistou na práci s business simulacemi a certfikovaným facilitátorem deskových simulací CELEMI – Apples & Oranges (podnikové finance) a Decision Base (řízení kapitálově náročné společnosti).

K významným Petrovým klientům z posledních let patří společnosti jako např. ČEZ, Třinecké železárny, Metsä Tissue SR, Honeywell či Liberty Ostrava (dříve ArcelorMittal).

3d-man_superhero_400_clrNáš hrdina:

Pan Troglodytes
Plakat_web

Chcete spolupracovat s profesionály?

Napište nám, co v současné době řešíte. Naši lektoři a konzultanti Vám budou k dispozici.