Podcast Dr. Vladimír Tuka je jediným českým a slovenským držitelem nejvyšší certifikace Master Certified Coach udělované Mezinárodní federací koučů (ICF) a zároveň jediným tuzemským vlastníkem licence pro výuku celosvětově uznávané metody Brain-Based Coaching, uplatňující v koučinku poznatky moderní neurovědy. Založil a vede společnost NeuroLeadership s.r.o., která je kromě školy koučinku zaměřená také na rozvoj leadershipu ve firmách, individuální koučink a facilitaci.

V rozhovoru jsme si povídali nejen o tom, jak mozek zásadním způsobem ovlivňuje naše chování a prožívání, ale třeba také o tom, jak současná krize ukazuje zásadní potřebu empatie. Poslechněte si, co si Vladimír Tuka myslí o dalším vývoji oboru vzdělávání a rozvoje a proč se domnívá, že “měkké” (soft) dovednosti se dnes pomalu stávají dovednostmi “tvrdými”.

Všechny epizody podcastu najdete na jeho webu www.orozvoji.cz nebo na všech standardních podcastových platformách (Apple / Google / Spotify), kde se můžete přihlásit k pravidelnému odběru. Příjemný poslech.