Podcast “Tak jako pro nás bylo důležité naučit se anglicky, pro naše děti bude důležité naučit se komunikovat se stroji.” říká majitel společnosti TEAM Digital Solutions Petr Vyhnálek.

Petr je konzultantem, lektorem, autorem vzdělávacích filmů, ale především zapáleným propagátorem mobilních technologií (nejen) ve vzdělávání. O to zajímavější je od něj slyšet: “Pokud nezačneme s technologiemi pracovat správně, řítíme se do obrovského průšvihu.”

Tento rozhovor byl pro mne nesmírně inspirující. Povídali jsme si o tom, zda jsme to stále my, kdo využíváme technologie, nebo už pomalu začínají technologie využívat nás, či jaké jsou čtyři stupně práce s informacemi. Můžete se dozvědět, co je SAMR model a proč je důležitá redefinice nebo můžete přemýšlet o zajímavé teorií o jedné z možných příčin zániku Mayské civilizace. A také co hrozí, když odmítneme akceptovat nevyhnutelné změny.

Všechny epizody podcastu najdete na jeho webu www.orozvoji.cz nebo na všech standardních podcastových platformách (Apple / Google / Spotify), kde se můžete přihlásit k pravidelnému odběru. Příjemný poslech.