Podcast "O ROZVOJI" - Ondřej filipInner Game, práce s emocemi a Mindfulness – to jsou tři základní pilíře práce zkušeného kouče a současného viceprezidenta ICF ČR (International Coach Federation Czech Republic) Ondřeje Filipa. Uvědomění si sama sebe je podle něj klíčovým předpokladem pro vedení lidí.

Co Mindfulness je a co není? Jaké techniky z oblasti Mindfulness lze okamžitě využít a jaké přínosy to pro člověka může mít? A jak se to projeví třeba ve firemním týmu? Na tyto otázky, ale nejen na ně, Ondřej odpovídá v tomto rozhovoru.

Dozvíte se mimo jiné, jak lze všímavost trénovat a proč Mindfulness rozhodně není zázračnou pilulkou, která vám sama, bez vašeho přičinění, nalakuje život na růžovo. A také proč ty nejlepší nápady přicházejí třeba ve sprše.

Všechny epizody podcastu najdete na jeho webu www.orozvoji.cz nebo na všech standardních podcastových platformách (Apple / Google / Spotify), kde se můžete přihlásit k pravidelnému odběru.

Užijte si rozhovor a napište nám, zda jste se již s technikami Mindfulness potkali a s jakým výsledkem. Samozřejmě budeme moc rádi i za Vaši zpětnou vazbu na podcast „O ROZVOJI“ neba třeba tip na zajímavého hosta. Vaši zprávu můžete poslat buď na e-mail info@orozvoji.cz nebo klidně přes kontaktní formulář na tomto webu.

A pokud vás rozhovor zaujal, podpořte jeho dosah sdílením se svými kolegy a známými, či na sociálních sítích. Děkujeme.