Podcast "O ROZVOJI"V další epizodě podcastu „O ROZVOJI“ jsem si povídal s Romanem Chudobou o významu schopnosti kouče přemýšlet o své práci a proč není supervize koučováním kouče.

Roman působil mnoho let jako prezident EMCC Czech, českého zastoupení jedné ze dvou velkých mezinárodních organizací sdružující kouče a mentory a dnes má v rámci této organizace na starosti oblast etiky a kvality.

Jaké je role profesních sdružení v oblasti koučování a mentoringu? Jaká je úroveň vzdělávání koučů a mentorů u nás a proč by měl každý kouč spolupracovat se supervizorem?

Poslechněte si tento podcast, pokud vás zajímá téma kvality v koučování, ochrany zájmů klientů a očekávaných trendů a vývoje tohoto oboru.

Přeji vám příjemný poslech a chcete-li tento podcast sledovat pravidelně, můžete využít některou z běžných platforem: Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts či web podcastu O ROZVOJI. A pokud vás k novému podcastu „O ROZVOJI“ cokoliv napadne, budu rád, když svůj názor pošlete na adresu info@orozvoji.cz.