Velikonoční soutěž

Těšíte se na velikonoce? Máme pro Vás nadílku! Na naší Facebookové stránce jsme pro Vás přichystali soutěž.

Na podzimní sezónu chystáme několik kurzů otevřených pro veřejnost; pomozte nám s přípravou a odneste si za to odměnu – on-line testování zdarma nebo dokonce poukaz do luxusního wellness hotelu!

Sledujte nás na FB a soutěžte ZDE

??? JAK SOUTĚŽ FUNGUJE ???
► Navštivte naši Facebookovou stránku (ZDE) a do komentářů příspěvku o této soutěži nám napište téma otevřeného kurzu, které by Vás lákalo k účasti.
► Dejte tomuto příspěvku na naší FB stránce „like“.
► Staňte se fanouškem naší stránky (tlačítko „Tohle se mi líbí“ vlevo nahoře), pokud už jím nejste.
► Naší malou soutěž ukončíme v pondělí 17.4.2017 přesně ve 23:59 hodin. Z Vašich návrhů vybereme ten nejzajímavější a jeho autora odměníme poukazem na on-line testování GPOP (diagnostika osobnostního typu – typologie MBTI) ZDARMA!!!
(Chcete-li nám s výběrem pomoci, můžete komentářům a nápadům, které Vás osloví, dát „like“.)

*** POZOR BONUS!!! ***
Z každého dne trvání soutěže (počínaje úterkem 11.4.2017) vybereme jeden příspěvek/komentář, který nás nejvíce zaujme a po ukončení soutěže ze sedmi takto získaných příspěvků vylosujeme jeden, jehož autor od nás získá POUKAZ NA POBYT V LUXUSNÍM WELLNESS HOTELU V HODNOTĚ 1500 Kč!!!
Nebojte se tedy přispět svými nápady i vícekrát během soutěže!!!

Podmínky pro výherce:
→ Pro nárok na získání výhry je třeba být fanouškem FB stránky „Centrum zkušenostního učení“ v době předávání výhry. (Ceny budou předány výhercům do 10 dnů od ukončení soutěže.)
→ Výherci budou oznámeni nejpozději 19.4.2017 formou komentáře k příspěvku o soutěži na FB stránce a zveřejněni formou příspěvku na FB stránce Centra zkušenostního učení.

Přejeme hodně štěstí a těšíme se na vaše nápady!